Consiliul Reprezentativ al Parintilor

COMITETUL REPREZENTATIV  AL PARINTILOR

2021-2022

 

Clasa /grupa

 

 

NUMELE

SI PRENUMELE

 

FUNCTIA

Clasa a VIII a A Rășcanu Ioana Presedinte
Moțoc Corina Membru
Iordachi Daniela Membru
Clasa a VII a A Pavel Geta Presedinte
Meiroșu Mădălina Membru
Luca Irina Membru
Clasa a VII a B Tanasoff Camelia Presedinte
Munteanu Georgiana Membru
Dima Cristina Membru
Clasa a VI a A

 

Anghel Anca Presedinte
Iova Marilena Membru
Malancu Ileana Membru
Clasa a VI a B

 

Grasu Raluca Presedinte
Costică Oana Membru
Petre Alin Membru
Clasa a V a A Tache Carmen Presedinte
Aniței Claudia Membru
Toma Ileana Membru
Clasa a V a B Grasu Raluca Presedinte
Mihăilescu Victor Membru
 Badea Cristina Membru
Clasa a IV a B Radu Elena Presedinte
Vasile Diana Membru
Dinoiu Alina Membru
Clasa a IV a A Constantinescu Maria Presedinte
Prisacariu Mihaela Membru
Mila Adriana Membru
Clasa a III a A Iordache Angela Presedinte
Dobrea Mihaela Membru
Ungureanu Maria Membru
Clasa a III a B Preda Mihaela Presedinte
Popescu Felicia Membru
Nabac Maria Membru
Clasa a II a A Ion Tatiana Presedinte
Dumitrescu Alexandra Membru
Ungureanu Ana-Maria Membru
Clasa a II a B Mormocea Radu Presedinte
Mazilu Delia Membru
Morțoi Anca Membru
Clasa a II a C Bardoș-Martis Alexandra Presedinte
Tofan Adrian Membru
Canbolant Nicoleta Membru
CLASA  I A Dumitrescu Cristian Presedinte
Paraschiv Steliana Membru
Potcovaru Cristina Membru
CLASA  I B Bogdănescu Florin Presedinte
Gandzii Inga Membru
Popa Florin Membru
CLASA  I C Iliescu Andra Presedinte
Oancea Ecaterina Membru
Tudor Andreea Membru
CLASA  P A Ilea Monica Presedinte
Dumitru Iunia Membru
Juverdeanu Roxana Membru
CLASA P B Tache Carmen Presedinte
Dumitrescu Andreea Membru
Anitei Caludia Membru
CLASA P C Alexa Diana Presedinte
Drahnea Sergiu Membru
Pana Nicu Membru
CLASA P D Dumitrașcu Cristina Presedinte
Dima Apostol Andreea Membru
Dumitrescu Iulia Membru
GRUPA CIUPERCUTE Ecea Gabriela Presedinte
Ionică Paula Membru
Voicu Dragoș Membru
GRUPA ALBINUTE Popescu Dana Presedinte
Maftei Ruxandra Membru
Pop Mirabela Membru
GRUPA URSULETI Erden Roxana Presedinte
Nastu Cristina Membru
Pop Mirabela Membru
GRUPA GARGARITE Cazan Mihaela Presedinte
Marin Emilia Membru
Martac Lidia Membru
GRUPA IEPURASI Radu Elena Presedinte
Luncan Lavinia Membru
Maftei Ruxandra Membru
GRUPA FLUTURASI Marinescu Claudia Presedinte
Marin Gabriela Membru
Vlăsceanu Teodora Membru
GRUPA STELUTE Voicu Mirela Presedinte
Stăncescu Mădălina Membru
Radu Cristina Membru
GRUPA BROSCUȚE Nicolescu Toma Presedinte
Busuioc MIihail Membru
Bunescu Teodora Membru
GRUPA PISICUȚE Sbîrnea Cristofan Claudia Presedinte
Stroe Monica Membru
Vasile Georgiana Membru

 

 

 

 

 

 

 

 

REPREZENTANTI AI PARINTILOR  IN CONSILIUL DE ADMINISTRATIE

 

 

NR.CRT.

 

 

NUMELE SI PRENUMELE

 

1

 

 

GRASU RALUCA

 

2

 

MARIN EMILIA

 

 

REPREZENTANTUL PARINTILOR IN CEAC

 

 

NR.CRT.

 

NUMELE SI PRENUMELE

 

1

 

STOICA NICOLETA DANIELA